İade Politikası

Kopyakontrol.net İade Politikası

Satın aldıkları plandan veya hizmet kalitesinden memnun olmayan müşteriler para iadesi talep edebilirler. Planlarımızdan herhangi birini satın almaya karar vermeden önce lütfen aşağıdaki geri ödeme politikamızı okuyun. İade talebinde bulunmak isteyen müşteriler, satın alma tarihinden itibaren 15 gün içinde iade edebilirler. Bir müşterinin iade ettiği plan kaynaklarının büyük bir kısmı, geri ödeme talebinde bulunmak için kullanılmamış kalmalıdır.

Geri Ödeme Süreci

Bir plan için para iadesi almak istiyorsanız kopyakontrol.net'ın ''Bize Ulaşın'' formunu kullanın. Müşteri hizmetlerimiz, talebinizi alır almaz sizi bilgilendirecektir.

Geri ödeme

İade ettiğiniz plan değerlendirilecek ve tükettiğiniz sorgu sayısı da kontrol edilecektir. Talebiniz iade için uygunsa, ödemeniz 5-7 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilecektir. 15 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz. 15 gün sonra iletişime geçerseniz ve kullanımınız %0 ise, yine de herhangi bir iade veya anlaşmazlıktan kopyakontrol.net sorumlu olmayacaktır.

İade yapılmayan durumlar

Bir planın özel teklifler veya indirimlerle satın alınması durumunda geri ödeme talep edilemez. 

Geri Ödeme Koşulları

Kullanılan sorgu sayısını ve kontrol edilen kelime sayısını içeren tüketim geçmişi analiz edilecektir. Tüketim, gerçek geri ödemeden düşeceğimiz için geri ödenebilir tutarı etkileyecektir. Ayrıca, banka masrafları da düşülecektir. Geri ödeme politikamızla ilgili başka bir sorunuz varsa, Bize Ulaşın formunu kullanın ve bize bildirin. Destek ekibimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

Hizmetin iptali

Aşağıdaki durumlarda tek taraflı hizmet iptali hakkını saklı tutarız:

 

Kullanıcı bu Hüküm ve Koşulları ihlal ederse,

 

Kullanıcı, Kopyakontrol.net servisleri tarafından oluşturulan normal kullanım kalıplarından uzaklaşırsa,

 

Kullanıcı, Kopyakontrol.net'un itibarına veya normal çalışmasına zarar vermeye çalışırsa,

 

Yukarıdaki durumlar neticesinde hizmetiniz iptal edilebilir ve herhangi bir geri ödeme yapılmaz.