Kullanım Şartları

Kopyakontrol.net Kullanım Şartları

Lütfen bu Hizmet Koşullarını ("Şartlar") dikkatlice okuyun.

 

(“kopyakontrol.net” veya “Biz” veya “Web Sitemiz”) Bu Koşullarda, "Siteler" kelimesi, kopyakontrol.net tarafından işletilen web sitelerinin her birini ve bu Sitelerde sunulan hizmetleri ifade eder. Bu Koşullar, bu Koşullara bağlanan Siteleri kullanımınızı yönetir. Bu Hizmet Koşulları (“Şartlar”), Gizlilik Politikamız, Çerez Politikamız ve DMCA Bildirimi ve Kaldırma Prosedürümüz dahil olmak üzere, kopyakontrol.net'ı kullanmanıza izin verilen hüküm ve koşulları tanımlar. bir Kullanıcıyız. Şartlarımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Sitemizi kullanarak veya oturum açarak bu Koşulları ve Gizlilik Politikamızı otomatik olarak kabul edersiniz.Lütfen birçok hizmet sunduğumuzu unutmayın. kopyakontrol.net ürünlerini veya hizmetlerini kullanmanız, kopyakontrol.net tarafından manuel veya dijital olarak yürütülen ayrı bir sözleşme uyarınca sağlanır. Hizmetleri kullanırsanız veya Sitelerde oturum açarsanız, bu ek koşullar bizimle yaptığınız sözleşmenin bir parçası haline gelir. kopyakontrol.net'ın önceden açık yazılı izni olmadan aşağıdakilerden hiçbirini yapmayacağınızı kabul edersiniz: Materyalleri değiştirmek veya kopyalamak; Materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir kamuya açık sergileme (ticari veya ticari olmayan) için kullanmak; kopyakontrol.net'ın web sitesinde yer alan herhangi bir yazılımı kaynak koda dönüştürmeye veya tersine mühendislik yapmaya çalışmak; Materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli notları kaldırmak; veya malzemeleri başka bir kişiye devretmek veya malzemeleri başka bir sunucuda "yansıtmak"; Web Sitemizden veri çıkarmak için herhangi bir otomatik sistem veya yazılımın kullanılması (“ekran kazıma”) kesinlikle yasaktır; Herhangi bir amaçla Web Sitemizin herhangi bir bölümüne derin bağlantı; Web Sitemizin normal çalışmasına müdahale eden veya müdahale etmeye çalışan herhangi bir cihazı, yazılımı veya rutini kullanmak veya tarafımızca belirlendiği şekilde bilgisayar veya ağ ekipmanımıza makul olmayan bir yük getiren herhangi bir eylemde bulunmak; Web Sitemizi çoğaltmak, kopyalamak, satmak, ticaretini yapmak veya kötüye kullanmak; Web Sitemizin herhangi bir özelliğini yasa dışı, zararlı veya bizim tarafımızdan belirlenen şekilde sakıncalı veya uygunsuz herhangi bir amaçla kullanmak; Web Sitemizde herhangi bir üçüncü şahsın veya yürürlükteki yasanın haklarını ihlal eden herhangi bir materyali yayınlamak veya dağıtmak; Web Sitemizi başkaları hakkında kişisel veri toplamak veya depolamak için kullanmak;

 

Size yazılı izin vermediğimiz sürece Web Sitemizi herhangi bir ticari amaçla kullanmak. Bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda üyeliğiniz otomatik olarak sona erer ve kopyakontrol.net tarafından herhangi bir zamanda feshedilebilir. Hesaplarınız Sitelerdeki belirli hizmetleri veya özellikleri kullanmak için bir hesap oluşturmanız ve bir şifre belirlemeniz gerekebilir. Bir hesap oluşturmak için gerçek ve doğru bilgiler sağlamalısınız. Bilgileriniz herhangi bir zamanda değişirse, lütfen hesabınızı bu değişiklikleri yansıtacak şekilde güncelleyin. Bazı durumlarda, işvereniniz veya eğitim kurumunuz gibi bir yönetici tarafından size bir hesap atanabilir. Bir yönetici tarafından size atanan bir hesabı kullanıyorsanız veya oturum açıyorsanız, sitemizi kullanmanız için ek koşullar geçerli olabilir. Ayrıca, yöneticiniz, bizim müdahalemiz olmadan hesabınıza erişebilir veya hesabınızı devre dışı bırakabilir. kopyakontrol.net, kişi başına bir hesaba izin verir ve istisnasız kullanıma sınırlama getirme hakkını saklı tutar. kopyakontrol.net veya bağlı kuruluşlarında birden fazla hesap oluşturmanız yasaktır; bunu yapmak bu Koşulları ihlal eder ve tüm hesapların kapatılmasına ve ilgili verilere el konulmasına neden olur. Bu Koşulları ihlal eden kullanıcılar geri ödeme almaya uygun olmayabilir. Hesabınızı hiçbir koşulda başkalarıyla paylaşamazsınız. Lütfen şifrenizi gizli tutun ve başka sitelerde kullanmamaya çalışın. Herhangi bir zamanda hesabınızın güvenliğinin ihlal edildiğini düşünüyorsanız, lütfen sistem yöneticinize haber verin. Değişiklikler ve Fesih Size bildirimde bulunarak veya bulunmadan Sitelerimizi herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız. Örneğin, işlevsellik veya özellikler ekleyebilir veya kaldırabiliriz ve belirli bir özelliği tamamen askıya alabilir veya durdurabiliriz. Ayrıca, herhangi bir zamanda herhangi bir özelliğimiz için ücret talep etme hakkımız da saklıdır. Herhangi bir değişikliği beğenmezseniz, sitelerimizi kullanmayı istediğiniz zaman bırakabilirsiniz.

Sitemizin Kullanımı

Sitemizi herhangi bir yasayı ihlal edecek, herhangi birinin haklarını ihlal edecek veya sitelerdeki herhangi bir özelliğe (bu Koşulları uygulamak için kullandığımız teknolojik önlemler dahil) müdahale edecek şekilde kullanamazsınız. Biz (tamamen kendi takdirimize bağlı olarak) uygunsuz hareket ettiğinizi tespit edersek, hesabınızı sonlandırma, sitemizi kullanmanızı yasaklama ve uygun yasal işlemleri yapma hakkımızı saklı tutarız. Sitemizi kullanmak, eriştiğiniz içeriğin herhangi bir fikri mülkiyet hakkının mülkiyetini size vermez. Bizden veya sahibinden izin almadığınız veya yasalarca başka şekilde izin verilmediği sürece sitemizdeki içeriği kullanamazsınız.

Garantilerimiz ve Sorumluluk Reddi Beyanlarımız

Hizmetlerimizi ticari olarak makul düzeyde özen göstererek sunarız ve Hizmetlerden yararlanmanızı sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza söz veririz. Ancak Hizmetlerimiz hakkında söz vermediğimiz bazı şeyler var. BU HİZMET KOŞULLARINDA AÇIKÇA BELİRTİLEN DIŞINDA, NE KOPYAKONTROL.NET, NE TEMSİLCİLERİ, ne de HİZMET SAĞLAYICILARI ("HİZMET KURULUŞLARI") SİTELER HAKKINDA HERHANGİ BİR ÖZEL TAAHHÜT VERMEZ. ÖRNEK, SİTELERDEKİ İÇERİK, SİTELERİN ÖZEL İŞLEVİ VEYA GÜVENİLİRLİĞİ, KULLANILABİLİRLİĞİ VEYA İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMA YETENEKLERİ HAKKINDA HİÇBİR TAAHHÜTTE BULUNMAMAKTADIR. SİTELERİ “OLDUĞU GİBİ” SUNUYORUZ.

Ek Fetaylar

Bu Koşulları herhangi bir zamanda bildirimde bulunarak veya bulunmadan değiştirebiliriz, bu nedenle düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun. Bu Koşullar değiştikten sonra bir Siteyi kullanmaya veya oturum açmaya devam ederek, revize edilen Koşulları kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz. Değişiklikleri kabul etmiyorsanız, Siteleri kullanmayı veya oturum açmayı bırakmalısınız. Siteler, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu, bu web sitelerini veya bu web sitelerinde satılan herhangi bir mal veya hizmeti kontrol ettiğimiz veya onayladığımız anlamına gelmez. Benzer şekilde, Siteler üçüncü tarafların reklamlarını içerebilir. Reklamı yapılan hiçbir ürünü kontrol etmiyoruz veya onaylamıyoruz.